Avene Physiolift Jour Creme Lissante

0 Orders
#Avene064
In stock
5,300L

Description

Avene Physiolift Jour Creme Lissante

30ml

Kremi zbutës i ditës Physiolift vepron mbi rrudhat duke i zvogëluar ato. Falë veprimit të kombinuar të AscofillinTM dhe Mono-Oligomerëve të Acidit Hialuronik, dy përbërës aktivë shumë të fuqishëm, lëkura rimbushet me kolagjen dhe acid hialuronik (teste in-vitro). Rrudhat tashmë të pranishme zbuten dhe lëkura shtrëngohet.
Ky krem ​​mëndafshi dhe me aromë delikate siguron të gjithë hidratimin dhe komoditetin e nevojshëm për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. E lë lëkurën të lëmuar, elastike dhe të butë. Protectedshtë e mbrojtur në mënyrë perfekte për t’u përballur me ditën.

Përfitimet e kremit zbutës të ditës Physiolift janë të shumta:
– Mbron qelizat nga efekti i radikalëve të lirë falë antioksidantit të fuqishëm,
-Pre-tokoferili rrit ngjyrën në sajë të agjentëve mikro-margaritar dhe agjentëve me fokus të butë
– Qetëson, sepse është i pasur me ujë termal anti-irritues Avène

Ofron tolerancë të mirë për lëkurën ultra të ndjeshme.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Physiolift Jour Creme Lissante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by