Avene Physiolift Jour Emulsion Lissante

0 Orders
#Avene065
In stock
5,300L

Description

Avene Physiolift Jour Emulsion Lissante

30ml

Përdoret për pakësimin e rrudhave, mbushjen e tyre, zbutjen e lëkurës dhe rigjallërimin e saj.

Perdorimi:

Aplikohet emulsioni në darkë në zonën e fytyrës dhe qafës.

Perberesit:

WATER/EAU/AQUA. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ISODODECANE. ISODECYL NEOPENTANOATE. PROPYLENE GLYCOL. GLYCERIN. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. POLYMETHYL METHACRYLATE. ARACHIDYL ALCOHOL. ARACHIDYL GLUCOSIDE. BEHENYL ALCOHOL. BHT. CARBOMER. DISODIUM EDTA. PARFUM/FRAGRANCE. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. METHYLPARABEN. PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER. PHENOXYETHANOL. POLYISOBUTENE. RED 33 (CI 17200). RETINAL. SODIUM HYALURONATE. SODIUM HYDROXIDE. SODIUM PROPYLPARABEN. SORBITAN ISOSTEARATE.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Physiolift Jour Emulsion Lissante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by