Avene PhysioLift Yeux

0 Orders
#Avene 066
In stock
4,900L

Description

Avene PhysioLift Yeux

Rides, Poches, Cernes

15 ml

Mbush rrudhat dhe forcon lëkurën rreth syve. Përfiton nga veprimi plotësues i Ascofillin TM, Mono-Oligomereve të Acidit Hialuronik dhe Retinaldehidit.
E pasur me ujë burimi termik Avène, qetësuese dhe anti-irrituese.

Përdorimi:

Aplikohet në darkë në zonën rreth syve.

Përbërësit:

WATER (AQUA). CETEARYL ALCOHOL. AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CETYL ESTERS. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CETEARETH-20. GLYCOL MONTANATE. CYCLOMETHICONE. TRIETHANOLAMINE. CETEARETH-33. BHT. BUTYLPARABEN. CARBOMER. DEXTRAN SULFATE. PHENOXYETHANOL. POLYMETHYL METHACRYLATE. PROPYLPARABEN. RED 33 (CI 17200). RETINAL. SODIUM HYALURONATE.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

Sasia

15 ml

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene PhysioLift Yeux”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by