Soin Apaisant Countour Des Yeux

0 Orders
#Avene069
In stock
2,100L

Description

Avene Soin Apaisant Countour Des Yeux

10ml

Krem Hidratues për konturin e syve

Formula e pasuruar me hidratues mbron zonën e konturit të syve dhe kapakët e syve.

Mbron qepallat e ndjeshme dhe i jep lëkurës tuaj një ndjenjë të mrekullueshme lehtësie.

Uji Termik i Pranverës Avène që përmbahet në formulë qetëson ndjesitë e shqetësimit, ngushtësisë dhe skuqjes së zonës së konturit të syve.

*Përdorim vetëm në shterën e sipërme të lëkurës.

Pa parfum, pa konservues.

Përdorimi:

Aplikohet kremi në zonën rreth syve dhe masazhohet butësisht deri në absorbim të plotë.

Përbërësit:

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA . MINERAL OIL PARAFFINUM LIQUIDUM . CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE. CYCLOMETHICONE. GLYCERIN. SUCROSE STEARATE. PEG,12. SUCROSE DISTEARATE. TRIETHANOLAMINE. BATYL ALCOHOL. BISABOLOL. CAPRYLIC CAPRIC GLYCERIDES. CARBOMER. DEXTRAN SULFATE. DISODIUM EDTA. SODIUM ACETATE. SODIUM HYALURONATE. TOCOPHERYL GLUCOSIDE.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

Sasia

10 ml

Veprimi

,

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Soin Apaisant Countour Des Yeux”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by