Avene spray enfants SPF 30 fl x 200ml

0 Orders
#Avene072
In stock
3,400L

Description

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve, për mbrojtje nga rrezatimi diellor.Rezistent ndaj ujit, pa parfum, pa paraben, pa silikon.

Perdorimi

Aplikohet në lëkurë para çdo ekspozimi në diell. Riaplikohet sipas nevojës.

Perberesit

Avene Thermal Spring Water (avene Aqua). C12-15 Alkyl Benzoate. Dicaprylyl Carbonate. Glycerin. Water (aqua). Titanium Dioxide. Methylene Bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol. Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine. Diisopropyl Adipate. Cetearyl Isononanoate. Lauryl Glucoside. Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate. Butyl Methoxydibenzoylmethane. Benzoic Acid. Caprylic/capric Triglyceride. Caprylyl Glycol. Citric Acid. Decyl Glucoside. Dimethicone. Disodium Edta. Glyceryl Behenate. Glyceryl Dibehenate. Propylene Glycol. Silica. Tocopherol. Tocopheryl Glucoside. Tribehenin. Xanthan Gum.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene spray enfants SPF 30 fl x 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Open chat
Powered by