Avene tolerance Extreme Creme 50ml

0 Orders
#Avene078
In stock
3,150L

Description

Avene tolerance Extreme Creme

50ml

Krem i formuluar me përbërës të përzgjedhur në mënyrë rigoroze për pastërtinë e tyre. Ndihmon në hidratimin e fytyrës dhe ruajtjen e ekuilibrit të saj. I përshtatshëm për  përdorim pas proçedurave si: peeling apo trajtimeve me laser. Siguron mbrojtje të lëkurës gjatë gjithë ditës. Pa alkool, pa parfum, pa konservues.

Perdorimi:

Pas pastrimit të fytyrës, bëhet aplikimi i kremit në fytyrë dhe në qafë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Perberesit:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER), CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL), BEHENYL ALCOHOL, SODIUM ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, WATER (AQUA).

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene tolerance Extreme Creme 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by