Avene Tolerance Extreme Lait Nettoyant 200ml

0 Orders
#Avene080
In stock
2,900L

Description

Avene Tolerance Extreme Lait Nettoyant

200ml

Qumësht pastrues për fytyrën dhe zonën reth syve. Pakëson irritimet dhe ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit të lëkurës. Me përmbajtje të butë që qetëson dhe pastron lëkurën. Pa alkool, pa parfum, pa konservues.

Perdorimi:

Aplikohet në fytyrë dhe në qafë dhe më pas largohet me një pambuk të pastër.

Perberesit:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), SQUALANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, BEHENYL ALCOHOL, SODIUM ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CARBOMER, WATER (AQUA)

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Tolerance Extreme Lait Nettoyant 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by