Avene Tolerance Extreme Mask

0 Orders
#Avene081
In stock
3,150L

Description

Avene Tolerance Extreme Mask

50ml

Maekë zbutëse dhe qetësuese, e përshtatshme për çdo lloj lëkure. Përmban vetëm 7 përbërës esencialë që sigurojnë një veprim intensiv zbutës dhe hidratues.

Përdoret në lëkurë të irrituar, alergjike apo që i është nënshtruar trajtimeve klinike të caktuara.

Pa parabenë, pa konservues, pa sapun, pa gluten, pa sojë.

Përdorimi:

Aplikohet në fytyrë, lihet të veprojë për rreth 10 minuta.

Pastrohet lëkura me pambuk & hiqet teprica e produktit.

Përbërësit:

AVÈNE THERMAL SPRING WATER, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BEHENYL ALCOHOL, BUTYYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, SODIUM ACRYLATES / C10-30 ALKLYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, WATER.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Tolerance Extreme Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by