Triacneal Expert

0 Orders
#Avene082
Out of stock
2,800L

Out of stock

Description

Avene Triacneal Expert

30 ml

Pastues me efekt të trefishtë

Një risi e patentuar e zhvilluar nga Pierre Fabre Research, me një veprim të trefishtë selektiv për pastrimin e lëkurës dhe ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së skuqjes dhe puçrrave.

X-PressinTM ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së pikave të zeza dhe zbut strukturën e lëkurës.

Retinaldéhyde ndihmon në zvogëlimin e pamjes së shenjave të mbetura ndërsa ofron përfitime kundër plakjes.

Uji i Burimeve Termike Avène ofron përfitime qetësuese dhe zbutëse.

Përdorimi:

Vendosni në mënyrë të barabartë TriAcnéal Expert në mbrëmje në fytyrën të thatë pasi përdorni një pastrues Cleanance. Shmangni kontaktin me konturin e syve dhe buzëve.  Mos e aplikoni kur jeni shtatzënë.

Perberesit:

WATER EAU AQUA, CETYL ALCOHOL, CYCLOMETHICONE, POLYSORBATE 60, GLYCOLIC ACID, ALCOHOL DENAT, POLYMETHYL METHACRYLATE, SODIUM HYDROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, ARGININE HCL, BHT, CETEARETH,33, DIMETHICONOL, FRAGRANCE PARFUM, POTASSIUM SORBATE, RED 33 CI 17200 , RETINAL, UNDECYL RHAMNOSIDE

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

Sasia

30 ml

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Triacneal Expert”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by