Avene Trixera Nutrition Extra-Rich Cleansing Bar

0 Orders
#Avene083
In stock
1,000L

Description

Avene Trixera Nutrition Extra-Rich Cleansing Bar

100gr

Pastron në mënyrë delikate, pa e tharë lëkurën. Ushqen dhe hidraton intensivisht lëkurën. Formon një shtresë mbrojtëse mbi lëkurë dhe ruan pH fiziologjik të saj.

I pasur me Avene Cold Cream, dyll bletësh dhe vajra mineralë, që zbusin, ushqejnë & hidratojnë lëkurën.

Me ujë termal Avene në përmbajtje që ushqen dhe qetëson irritimin.

I përshtatshëm për të gjithë familjen, bebe, fëmijë dhe të rritur.

Përdorimi:

Aplikohet në lëkurë të njomë dhe masazhohet derisa të formohet shkumë. Më pas shpëlahet me ujë të bollshëm dhe thahet.

Përbërësit:

SODIUM COCOYL ISETHIONATE, STEARIC ACID, SODIUM LAURATE, SODIUM STEARATE, PARAFFIN, SODIUM MYRISTATE, WATER, FRAGRANCE, PEG-45 PALM KERNEL GLYCERIDES, AVÈNE THERMAL SPRING WATER, BEESWAX, BHT, C20-40 PARETH-10, CETYL ALCOHOL, CETYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, METHYLPARABEN, MINERAL OIL, SODIUM HYDROXIDE, TITANIUM DIOXIDE, TRIETHANOLAMINE.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Trixera Nutrition Extra-Rich Cleansing Bar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by