Avene XeraCalm A.D Creme relipidante 200 ml

0 Orders
#Avene088
In stock
3,200L

Description

Pershkrimi

Krem i përshtatshëm për lëkura të thata me tendencë atopike. Ushqen lëkurën, pakëson irritimet dhe ndjesinë e kruarjes dhe rivendos ekulibrin normal të shtresës lipidike të lëkurës. Pa konservues, pa sapun, pa paraben, pa gluten, pa sojë. Përdoret nga të gjitha moshat.

Perdorimi

Aplikohet një ose dy herë në ditë në lëkurë të thatë.

Perberesit

AVÈNE THERMAL SPRING WATER, GLYCERIN, MINERAL OIL, CETEARYL ALCOHOL, OENOTHERA BIENNIS OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL GLUCOSIDE, AQUAPHILUS DOLOMIAE EXTRACT, ARGININE, CARBOMER, EVENING PRIMROSE OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS, GLYCINE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, WATER.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene XeraCalm A.D Creme relipidante 200 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by