Ystheal Emulsion Antirides 30 ml

0 Orders
#Avene089
Out of stock
3,220L

Out of stock

Description

Ystheal Emulsion Antirides

30 ml

Emulsion që absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe ndihmon në pakësimin e shenjave të hershmë të rrudhave. Rrit elasticitetine lëkurës dhe e tonifikon atë.

  • Pa parfum, p aparaben, pa gluten, pa sojë, hipoalergjik.

Përdorimi:

Aplikohet në darkë në fytyrë dhe qafë të pastruara paraprakisht. Gjatë këtij trajtimi rekomandohet që gjatë ditës të përdoret një krem mbrojtës ndaj diellit.

Përbërësit:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SQUALANE, MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), PROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, 1,2-HEXANEDIOL, BHT, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, DISODIUM EDTA, OLEOYL DIPEPTIDE-15, OLEOYL TETRAPEPTIDE-31, POLYACRYLATE-13, POLYISOBUTENE, POLYSORBATE 20, RED 33 (CI 17200), RETINAL, SORBITAN ISOSTEARATE, TOCOPHERYL GLUCOSIDE, TRIETHANOLAMINE, WATER (AQUA).

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ystheal Emulsion Antirides 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by