Avent – Përgatitës ushqimi 4 në 1 për fëmijë

0 Orders
#Ph Avent 009
In stock
27,670L

Description

Avent – Përgatitës ushqimi 4 në 1 për fëmijë

Përgatitësi i ushqimit 4 në 1 është një robot për ushqimin e fëmijës që ndihmon në përgatitjen me lehtësi të ushqimeve të shëndetshme të bëra në shtëpi, specifike për kërkesat e fëmijës tuaj.

Është komod dhe praktik, mund të gatuajë me avulltë përziejëtë shkrijë dhe të ngrohë në një enë të vetme, për të përgatitur vakte të ushqyeshme pa lodhje.

Paketimi përmban një avullore-blender, një enë për ruajtjen, spatulën dhe librin e recetave.

  • Ideale për përgatitjen e ushqimeve të shëndetshme, të bëra në shtëpi për fëmijën tuaj.
  • Përgatit në avull perime, fruta, mish etj.
  • Ju lejon të përgatitni në avull, të përzieni, ngrohni dhe të shkrini.
  • I lehtë për tu pastruar.
  • Gatuani deri në 4 vakte në të njejtën kohë në një enë 1000ml.
  • Formë kompakte që zë një hapesirë minimale në kuzhinë.
  • Nuk përmban materiale BPA.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avent – Përgatitës ushqimi 4 në 1 për fëmijë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by