Avent – Pompë elektrike gjiri

0 Orders
#Ph Avent 011
In stock
19,440L

Description

Avent – Pompë elektrike gjiri

Pompë elektrike gjiri për nënat e reja

  • Pozicion më i rëhatshëm falë dizenjos unike
  • Ofron një stimulim me 3 shpejtësi të ndryshme
  • Kokë e butë që masazhon dhe ngjason me thithjen e bebes
  • Përfshin një shishe natyrale 125 ml dhe një kokë biberoni
  • Dizenjo e lehtë kompakte
  • E lehtë për tu pastruar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avent – Pompë elektrike gjiri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by