Avent – Set për përkujdesjen ndaj bebeve

0 Orders
#Ph Avent 001
In stock
4,200L

Description

Avent – Set për përkujdesjen ndaj bebeve

Avent Set për përkujesjen ndaj bebeve (SCH400/300) ju vjen në ndihmë për trajtimin me kujdes të të voglit tuaj.

Ideal për tu marrë në udhëtime, në çantën e përditshme apo si dhuratë për prindërit. Për vajza dhe djem.

Ky set kompakt përfshin një numër mjetesh:

  1. Termometër dixhital për matjen e shpejtë të temperaturës
  2. Aspirator nazal me majë të butë –  lejon hapjen e rrugëve të frymëmarrjes të fëmijëve duke i ndihmuar ato të bëjnë një gjumë të qetë.
  3. Furçë dhëmbësh në formë gishtëze – përr masazhimin e butë të mishrave të dhëmbëve apo dhëmbëve.
  4. Set për trajtimin e flokëve dhe thonjve – gërshërë e rrumbullakosur (për të mos e dëmtuar fëmijën), prerëse për thonjtë dhe 3 lima për thonjtë. Krehër i rrumbullakosur dhe një furçë e butë për flokët.

Brand

Philips Avent

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avent – Set për përkujdesjen ndaj bebeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by