Avocado Oil 118ml

0 Orders
#Now 016
In stock
980L

Description

Avocado Oil 118ml

Vaj Avokado 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)

 

Pershkrimi:

Vaji Avokados ka teksturë të dendur dhe ndihmon të mbajë lëkurën elastike, ndërkohë që hidraton dhe zbut lëkurën e thatë.

Mund të përdoret dhe si vaj masazhi pasi është i butë, qetësues dhe nuk lë mbetje vajore.

Përdorimi:

Aplikojeni cdo ditë sipas nevojës.

 

Përbërësit: Vaj avokado (Persea Gratissima)

Paketimi: 118 ml

Brand

Now

Additional information

Formulimi

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avocado Oil 118ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by