B-12 InstantEnergy packets 2000 mcg

0 Orders
#Now 015
In stock
2,500L

Description

B-12 InstantEnergy packets 2000 mcg

Bustina me veprim te shpejte qe permbajne tre forma B-12, B kompleks, Co-enzima, krom dhe kreatine.

Pershkrimi:

Tre forma B-12 për përthithje optimale duke përfshirë Co-enzima, B-kompleks, Krom dhe kreatinë Praktike dhe me veprim të shpejtë.

Tani me vitaminën B-12 InstantEnergy nga NOW® është më e thjeshtë se kurrë për të marrë energji dhe për të qëndruar në formë, i përqëndruar dhe i furnizuar me energji gjatë ditëve të ngarkuara.

Kjo formulë perfekte dhe e balancuar tejkalon gjithë hamendësimet e tjera për të qëndruar me energji, duke na furnizuar me një përzierje nga përbërësit më me benefite në njw formulë të vetme dhe të thjeshtë.

 

Përdorimi:

1 bustinë cdo ditë.

Mund të përzihet me ujë, lëng ose pijen tuaj të preferuar ose të konsumohet direkt.

Paketimi: 75 Bustina

Permbajtja:

Tiaminë                                                          1.5 mg

Niacin (Vitaminë B3 si Niacinamide)      20 mg

Riboflavin (Vitaminë B2)                          1.7 mg

Vitaminë B6 (si HCl Piridoksine)               2 mg

Acid Folik                                                   400 mcg

Krom (nga kromium picolinate)             60 mcg

Acid Pantotenik (Vitamin B5)                 30 mg

Monohidrat kreatine                               250 mg *

Vitamin B-12(si Cianokobalamin, Metilkobalamin dhe Dibenkozide)                                                                               2

 

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “B-12 InstantEnergy packets 2000 mcg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by