Baby Cream

0 Orders
#
In stock
2,000L

Description

Baby Cream

90ml

Baby Cream është një krem mbrojtës kundër ujit për mbrojtjen dhe riparimin e lëkurës së brishtë të foshnjës në zonën e pelenave. Krijon një film të vazhdueshëm të papërshkueshëm nga uji, hidratues dhe qetësues të oksidit të zinkut, i cili izolon lëkurën nga kontakti me acarimet (urina, feces, pelenë) duke e mbrojtur atë nga acarimet dhe skuqjet.
Kombinimi i polisakarideve prebiotikë përforcon mekanizmat fiziologjikë të mbrojtjes imune të lëkurës së foshnjës dhe rikthen ekuilibrin në lëkurën e irrituar duke i dhënë një ndjenjë rehatie dhe lumturie.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by