Baby Foam – 150 ml

0 Orders
#FrezyDerm 022
In stock
1,580L

Description

Frezyderm Baby Foam 

150 ml

Një shkumë e lehtë pastrimi që pastron dhe ushqen lëkurën e foshnjës. Pastrohet lehtë, pa acarim dhe e mbron atë nga faktorët e jashtëm. Përbërësit e tij hidratues, zbutës dhe anti-inflamator hidratojnë dhe qetësojnë lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar.
Produkti i shkumëzues në vendin ku aplikohet nuk ka nevojë të fshihet, ai mund të hiqet me ujë ose duke përdorur një peshqir , duke e bërë atë një përdorim ideal.

I përshtatshëm për :
  • Bebe
  • Pastrimin e duarve
  • Plaget

Përdorimi :

Aplikoni shkumen mbi zonen e nevojshme,largoni ate me uje ose me peshqir.

Përbërësit aktiv :

Surfaktante mesatare: Pastrim efikas pa irritime

Ekstrakti I kamomilit: Antiinflamator,veprim zbutes

Proteinat e drithrave: Perforcues I shtreses hidrolipide/Minimizon efektet shkaterruese nga factor te jashtem

Hidraton,emollient dhe perberes antiinflamator: Efekt sherues dhe antiirritues

Brand

Frezyderm

FREZYDERM S.A. u themelua në 1986 nga Z. Anastasios Anastasiou.  FREZYDERM është një partner i ngushtë për shumë specialistë mjekësorë, si pediatër, gjinekologë, dermatologë, dhe në të njëjtën kohë rrit vazhdimisht partneritetin me farmacitë. Përveç se në tregun grek, produktet FREZYDERM janë qenë të suksesshme në shumë tregje ndërkombëtare, midis të cilave renditet edhe tregu ynë.

Additional information

Sasia

150 ml

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Baby Foam – 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by