Babyphone Nuk Eco Control DECT 266

0 Orders
#NUK 44
In stock
12,990L

Description

Babyphone Nuk Eco Control DECT 266

Mbajeni femijen nen kontroll edhe kur eshte duke fjetur ose duke luajtur, nese ju largoheni per nje cast.

Aparati Babyphone Eco Control eshte i markes Nuk.

Me nje cilesi te larte dhe i lehte per tu perdorur deri ne 300 m largesi.

100 % interference-free.

Aparatu ju transmeton cdo zhurme apo sinjal qe mund te vija nga dhoma tjeter.

Brand

Nuk

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babyphone Nuk Eco Control DECT 266”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by