Bambo Nature 3 Midi: 5-9 kg

0 Orders
#Bambo 004
In stock
1,550L

Description

Bambo Nature 3 Midi: 5-9 kg – Pelena ekologjike në formë mbathje.

Bambo Nature është gjenerata e re e pelenave ekologjike të testuara dermatologjikisht dhe të çertifikuara nga instituti rigoroz nordik ECOLABEL dhe Asthma-Allergy Denmark.
Bambo nature ka një sistem unik përthithës duke e lënë lëkurën e bebit tuaj të thatë gjatë gjithë kohës. Siguron një përshtatje të përsosur dhe të rehatshme.
• Super përthithëse
• Super të holla
• Super të buta
• Nuk shkaktojnë alergji, skuqje dhe irritime
• Pa rrjedhje jashtë pelenës
• Miqësore me lëkurën dhe mjedisin

0% paraben & parfum

Pako x 33 pelena

Brand

Bambo Nature

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Numri

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bambo Nature 3 Midi: 5-9 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by