Bambo Nature Bath Oil

0 Orders
#Bambo 010
In stock
1,290L

Description

Bambo Nature Bath Oil

Vaj larës për beben tuaj.

145 ml

Bambo Nature Bath Oil është një produkt i preferuar për kohën e banjës tek fëmijët. I butë, hidratues, me përbërës organikë natyrorë dhe të çertifikuar të cilësisë së lartë. Vaji është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum ose ngjyrues. Vaji është vegan dhe nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyralë dhe organikë me origjinë bimore.

Çertifikuar sipas standardeve të Ecocert COSMOS, Nordic Swan Ecolabel dhe Asthma Allergy Nordic – zgjedhja e qëndrueshme dhe e sigurt për fëmijën tuaj dhe mjedisin.

Udhëzime mbi përdorimin:

Shtoni disa pika në ujin e banjës së fëmijës tuaj për një lëkurë të butë, për të trajtuar krustat e qumështit në skalpin e kokës ose mund ta përdorni si një vaj masazhi të butë pas banjës. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit:
Caprylic/capric triglyceride, Olus oil, Brassica campestris seed oil, Brassica napus seed oil, Prunus Armeniaca kernel oil, Tocopherol, glycine soja oil, citric acid.

Brand

Bambo Nature

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bambo Nature Bath Oil”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by