Bambo Nature Body Lotion

0 Orders
#Bambo 011
In stock
790L

Description

Bambo Nature Body Lotion

0% parfum & ngjyryes

100 ml

Bambo Nature Body Lotion është një locion hidratues i butë dhe qetësues për fëmijën tuaj me një përmbajtje lipidesh prej 23 % për të mbajtur lëkurën e foshnjës të butë dhe të shëndetshme. Locioni i trupi është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum ose ngjyrues. Ai është Vegan dhe nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyralë dhe organikë me origjinë bimore.
Certertifikuar sipas standardeve të Ecocert COSMOS, Nordic Swan Ecolabel dhe Asthma Allergy Nordic – zgjedhja e qëndrueshme dhe e sigurt për fëmijën tuaj dhe mjedisin.

Udhëzime mbi përdorimin:

Pak sasi mjafton! Përdoreni çdo ditë për të mbajtur lëkurën e bebes të butë dhe të shëndetshme. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë

Aqua, Aloe Barbadensis leaf extract, Cocos Nucifera oil, Butyrospermum Parkii butter, Canola oil, Pentylene glycol, glycerin, cetearyl glucoside, cetearyl alcohol, stearyl alcohol, sodium stearoyl glutamate, Tocopherol, xanthan gam,glycine soja oil, citric acid.

Brand

Bambo Nature

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bambo Nature Body Lotion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by