Bambo Nature Hair & Body Wash

0 Orders
#Bambo 012
In stock
790L

Description

Bambo Nature Hair & Body Wash

150 ml

Bambo Nature Hair & Body Wash e bën kohën e banjës argëtuese, edhe për lëkurën më të ndjeshme të bebeve. Produkti nuk shkakton lotim gjatë larjes dhe sytë nuk skuqen ose irritohen nga shampoja.I testuar dermatologjikisht dhe pa parfum ose ngjyrues.
Bambo Nature Hair & Body Wash është Vegan dhe nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyralë dhe organikë me origjine bimore.

Certifikuar sipas standardeve të Ecocert COSMOS, Nordic Swan Ecolabel dhe Asthma Allergy Nordic – zgjedhja e qëndrueshme dhe e sigurt për fëmijën tuaj dhe mjedisin.

Udhëzime mbi përdorimin:

I sigurtë për larje të përditshme. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit:
Aloe Barbadensis leaf extract, water, lauryl glucoside, decyl glucoside, coco-glucoside, glycerin, xanthan gum, citric acid, sorbic acid, sodium benzoate.

 

Brand

Bambo Nature

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bambo Nature Hair & Body Wash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by