Bambo Nature Tear Clear Shampoo

0 Orders
#Bambo 014
In stock
1,690L

Description

Bambo Nature Tear Clear Shampoo

500 ml

Një formulë e veçantë, me përbërës të certifikuar natyralë dhe organikë, pastron butësisht flokët dhe lëkurën e ndjeshme duke eleminuar acarimet .

Produkt pa sulfate, pa paraben, pa parfume dhe pa alergenë. Vjen e paketuar në një shishe të përshtatshme me pompë, aplikimi i së cilës e bën pastrimin një moment tepër të vecantë. Produkt i çertifikuar eko-miqësor, vegan dhe i testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin:

I sigurt për larje të përditshme. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit:
Aloe Barbadensis leaf extract, water, lauryl glucoside, decyl glucoside, coco-glucoside, glycerin, xanthan gum, citric acid, sorbic acid, sodium benzoate.

Brand

Bambo Nature

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bambo Nature Tear Clear Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by