Bambo Nature Wet Wipes

0 Orders
#Bambo 001
In stock
350L

Description

Bambo Nature Wet Wipes

Letrat e lagura Bambo Nature, janë bërë nga materiale të pa përpunuara (natyrale), letra me cilësi të lartë, të cilat përveç se në zonën e pelenës, mund të përdoren edhe në fytyrë, pa shkaktuar alergji, skuqje apo irritime.

Të testuara dermatologjikisht dhe të çertifikuara nga instituti rigoroz nordik ECOLABEL dhe Asthma-Allergy Denmark.

•Super të buta
•100% natyrale
•Pa aroma, alkol, klor, ngjyrues

Paketim me 80 copë

Përdorimi: Për përdorim të jashtëm. Të shmanget kontakti me sytë.

Përbërja: Water/Aqua, Glycerin, Sodium Laureth-11 Carboxylate, Laureth-10, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Glycereth-17 Cocoate, Potassium Sorbate, Allantoin.

 

Brand

Bambo Nature

Additional information

Formulimi

Veprimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bambo Nature Wet Wipes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by