Basil Oil 30ml

0 Orders
#Now 019
In stock
2,050L

Description

Basil Oil 30ml

Vaj esencial borziloku (Ocimum basilicum) 100% i paster.

Pershkrimi:

Arome: e ngrohtë, pikante.

Vetitë: inspiruese, gjallëruese, purifikuese.

Përdorimi:

Për aromaterapi.

Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj borziloku, 2 pika vaj limoni dhe vaj ylang ylang në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga gjethet e bimës.

Paketimi: 30 ml

Brand

Now

Additional information

Formulimi

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Basil Oil 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by