Baume Embellisseur Levres

0 Orders
#
In stock
2,600L
Clear selection

Description

Baume Embellisseur Levres

3g

3 nuanca femërore dhe të përjetshme në shërbim të bukurisë natyrore pa kompromis:
– Ngjyra delikate me një shkëlqim të shkëlqyeshëm për buzët me shkëlqim dhe shkëlqim (89% *).
– Cilësi kremoze dhe shkrirëse.
– Zemra e kujdesit Oleo-ushqyes për buzët e ushqyera, të mbrojtura dhe të rehatshme.
– Tolerancë e lartë për buzët e ndjeshme dhe të acaruara: Pa aromë dhe SPF 20.
– Rezistenca ndaj ujit, transferimit dhe djersës.

 

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Kodi

, ,

Open chat
Powered by