BB Cream Natural

0 Orders
#Ch Breton 003
In stock
3,590L

Description

BB Cream Natural – Beauty Balm Multi perfecting – 30 ml

është një krem fondatinë me shume veprime.

Kurues dhe make-up:

  • Mbron dhe hidraton
  • Zbut rrudhat
  • Largon shkëlqimin
  • Fsheh papërsosmërit

Përdoret për të gjitha tonalitetet dhe tipet e lëkurës.

Një formulë e fuqishme dhe unike

• Ekstrakti i shegës: antioksidant i fuqishëm.

• Acidi hialuronik: një përbërës anti-rrudhë i shkëlqyer.

• Alantoina: ndihmon në rigjenerimin indor.

Mënyra e përdorimit: Aplikohet në mëngjes pas kremit te ditës.

Përbërësit:

Aqua (Water) • Glycerin • Propylene Glycol • Titanium Dioxide • Cyclopentasiloxane • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Cetearyl Ethylhexanoate • Ethylhexyl Cocoate • Glyceryl Stearate SE • Aluminum Starch Octenylsuccinate • Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract • Sodium Hyaluronate • Tocopheryl Acetate • Allantoin • Disodium EDTA • Carbomer • Triethanolamine • Cetyl Phosphate • Hydroxyethylcellulose • BHT • Dimethicone • Cellulose • Isopropyl Alcohol • Sodium Acetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Tropolone • Caprylyl Glycol • 1,2-Hexanediol • Phenoxyethanol • Parfum (Fragrance) •Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde • Limonene • Citronellol • Linalool • Hydroxycitronellal. May contains (+/-) : CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77499 (Iron Oxides) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77492 (Iron Oxides).

 

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BB Cream Natural”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by