Beautifying Scented Body Lotion

0 Orders
#
In stock
2,600L

Description

Beautifying Scented Body Lotion

200ml

Locion trupi me aromë  NUXE Prodigieux është një locion shkëlqyes që mban aromën portreti Nuxe Prodigieuse dhe e lë lëkurën të hidratuar dhe rrezatuese.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by