Beauty Revealing Moisturising Emulsion

0 Orders
#
In stock
3,500L

Description

Beauty Revealing Moisturising Emulsion

50ml

Emulsioni hidratues Nuxe Aquabella Beauty-Revealing është një emulsion dy herë në ditë për lëkurën e kombinuar që ndihmon lëkurën të duket më e shëndetshme dhe rrezatuese. Kombinimi i acidit hialuronik me ujin e bardhë ndihmon për të siguruar që lëkura të jetë e balancuar, hidratuese duke siguruar në të njëjtën kohë që lëkura të jetë e mat. Lëkura bëhet 43% më e butë, cilësi është përmirësuar me 26% dhe lëkura është më e ndritshme me 44%. Falë pluhurave të silicës dhe përbërësve hidratues në formulë, 90% e përdoruesve konfirmojnë se lëkura e tyre është më e hidratuar dhe 85% e tyre është më mat.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by