Bebble Teething Gel Soomthing and Tasty

0 Orders
#Bibble 002
In stock
540L

Description

Bebble Xhel per Mishrat e Dhembeve

20 ml

Xhel per mishrat e dhembeve te bebes, e markes Bebble.

Me perberje ekstrakti te kamomilit, i cili ka efekt qetesues gjate daljes se dhembeve.

Ka efekt rigjenerues, redukton inflamacionin.

Produkti ka arome te mire e cila pelqehet nga femijet. Ai obsobohet lehte dhe mire qe ne minutat e para te aplikimit.

Aplikohet lehte me ane te furces ose me gisht.

 

Brand

Bebble

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bebble Teething Gel Soomthing and Tasty”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by