Bebble Body Milk

0 Orders
#Bibble 001
In stock
510L

Description

Bebble Body Milk

200ml

Body milk, nje zbutes per trupin i markes Bebble.

Formule me baze qumeshti, i cili zbut dhe hidraton lekuren.

Me permbajtje panthenoli dhe kombinim i vajrave natyral qeteson dhe mbron lekuren delikate te bebes.

Pas banjes thani lehtesisht lekuren e bebit dhe me pas ngrohni nje sasi te vogel qumeshtit ne duart tuaja dhe me levizje te embla masazhuese lemoni trupin e tij.

 

Brand

Bebble

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bebble Body Milk”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by