Bebble Body Cream – 150ml

0 Orders
#Bibble 016
In stock
705L

Description

Bebble Body Cream – 150ml

Ndjesia e pabesueshme e prekjes së lëkurës së butë të foshnjës lidhet vetëm me butësinë që krijon kremi i trupit Bebble.

Ideal për përdorim të përditshëm dhe hidratimin e lëkurës së foshnjës suaj.

Kremi absorbohet lehtë në lëkure dhe e bën atë më të butë dhe të lëmuar.

Formula speciale është e pasur në vajra natyralë që ndihmojnë lëkuren delikate të bebit dhe krijon një shtresë mbrojtëse për të.

Brand

Bebble

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bebble Body Cream – 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by