Bebble Nappy Cream Caring and Easy

0 Orders
#Bibble 003
In stock
465L

Description

Bebble Krem Rigjenerues dhe Mbrojtes

75 ml

Krem rigjenerues dhe mbrojtes, i markes Bebble.

Bejeni nderrimin e pelenave te foshnjes suaj nje moment te gezueshem me kremin gjenerues dhe mbrojtes.

Ky krem mbron lekuren delikate ne zonen e pelenave e cila ka prirje per lageshti dhe papasterti.

Kremi eshte i pasur me vajra natyral dhe panthenol, gje qe bejne te mundur mbrojtjen e lekures .

Perberesit aktiv te kremit mbajne lekuren te thate dhe pa acarime.

Ne cdo nderrim te pelenave pas nje pastrimi te mire vendosni nje shtres te holle kremi per nje lekure delikate dhe te bute.

Brand

Bebble

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bebble Nappy Cream Caring and Easy”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by