Bebble Cream Soap

0 Orders
#Bibble 006
In stock
190L

Description

Sapun i lengshem

Perberesit: Vaj ulliri, vitamine E, D-panthenol .

Sapuni siguron nje lekure te bute dhe e mbron ate nga papastertite.

Mbrojeni lekuren e foshnjes suaj duke perdorur ne higjenen e perditshme sapunin bebble.

Brand

Bebble

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bebble Cream Soap”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by