Bebivita Molle-Pjeshke

0 Orders
#
In stock
200L

Description

Bebivita Molle-Pjeshke

Vazo pureje BEBIVITA me pjeshkë dhe mollë, për foshnja dhe fëmijë që kanë nevojë për shtesa ushqimore në dietën e tyre, duke filluar nga muaji i 4 i jetës. Kjo pure vjen e përftuar 100 % nga tuli i frutave organike, lehtësisht e tretshme dhe e pasur me vitamina dhe minerale që janë të nevojshme në çdo ditë të jetës.

Karakteristikat e produktit:
Vazo pureje me pjeshkë dhe mollë.
Për foshnja 4 muaj +.
Pa përmbajtje: soje, kikirikë, lajthi.
Produkti përmban gluten.
Acidi askorbik në formën e vitaminës C gjendet tek frutat.
Pa laktozë, ngjyrosës artificialë dhe konservues.
Produkti përmban 190 gr.
E përshtatshme për vegjetarianë.

Brand

HiPP

Për katër breza, familja Hipp ka shkuar pak më tej për t'u kujdesur për gjërat e vogla të jetës; gjërat që ne besojmë kanë vërtet rëndësi. Kjo është arsyeja pse Hipp janë pionierët në produktet organike dhe në bujqësi të qëndrueshme për mbi 60 vjet, për të ushqyer të vegjlit dhe për të mbrojtur të ardhmen e tyre, sepse Hipp ka ditur gjithmonë se puna me Nënën Natyrë është më e mira për planetin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by