Bergamot Oil

0 Orders
#Now 025
In stock
2,500L

Description

Bergamot Oil

Vaj esencial bergamot (Citrus bergamia) 100% i paster.

Pershkrimi:

Aromë: e ëmbël, frutash.

Vetitë: inspiruese, balancuese, frymezuese.

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Kombinohet mirë me vaj cedarwood, rosewood, mandarine dhe kamomili

 Metoda e Përpunimit:

I presuar në të ftoftë nga lëkura e freskët e frutit

Paketimi: 30 ml

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bergamot Oil”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by