Berry Full Conditioner

0 Orders
#Now 026
In stock
1,330L

Description

Berry Full Conditioner

Balsam i formuluar me perberes esencial si Biotina, Pantenoli, Rozmarina dhe ekstrate te Algave te cilat i japin jete, volum dhe shkelqim flokeve te holle.

Pershkrimi:

Për flokë të hollë dhe pa jetë që kanë nëvojë për volum dhe shkëlqim. pH i balancuar Berry Full™ Conditioner është i formuluar me përbërës esencial si Biotina, Pantenoli, Rozmarina dhe ekstrate të Algave të cilat i japin jetë, volum dhe shkëlqim flokëve të hollë.

Perdorimi:

Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, mbajeni për pak minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm.

Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: 473 ml

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Berry Full Conditioner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by