Berry Full Shampoo

0 Orders
#Now 027
In stock
1,330L

Description

Berry Full Shampoo

Formulim unik herbal i cili pastron floket dhe ne te njejten kohe shperndan nutrientet si biotina, Pantenoli, Rozmarina dhe ekstrate te Algave tek skalpi.

Pershkrimi:

Për flokë të hollë dhe pa jetë që kanë nëvojë për volum dhe shkëlqim. pH i balancuar Berry Full™ Shampoo është i formuluar me përbërës esencial si Biotina, Pantenoli, Rozmarina dhe ekstrate të Algave të cilat i japin jetë, volum dhe shkëlqim flokëve të hollë.

Perdorimi:

Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni gjatësisë së flokut, mbajeni për 1 minute dhe pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm.

Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: 473 ml

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Berry Full Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by