Beurer – Peshore për bebe

0 Orders
#Beurer 001
In stock
10,000L

Description

Beurer – Peshore për bebe

Me peshoren për bebe Beurer BY 90, ju mund të kontrolloni më mirë peshën e fëmijës tuaj. Në aplikacionin përkatës “Beurer BabyCare” keni një përmbledhje praktike të të gjitha të dhënave. Funksioni i peshimit “on hold” ju lejon të peshoni të porsalindurin pa probleme edhe kur ai lëviz.

 • Kontrolloni peshën optimale të foshnjës tuaj përmes aplikacionit “beurer BabyCare”
 • Transmetimi i të dhënave midis smartphone dhe peshores përmes Bluetooth®
 • Funksioni automatik dhe manual i funksionit “ON HOLD” për të peshuar foshnjën në lëvizje
 • Ekran i madh LCD (madhësia e numrave 23 mm)
 • Sipërfaqe mbështetëse e rrumbullakosur
 • Teknologjia e ndezjes: Butoni-On
 • Kapaciteti: 20 kg
 • E lehtë për tu pastruar
 • Këmbë gome kundër rrëshqitjes
 • Matës i integruar për matjen e gjatësisë së bebes
 • 10 memorie
 • Fiket automatikisht
 • Shkarkim falas i aplikacionit “Beurer BabyCare”

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beurer – Peshore për bebe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by