Bio-Anfangsmilch Pre

0 Orders
#
In stock
2,000L

Description

Bio-Anfangsmilch Pre

400g

Qumesht formule per bebet qe nga lindja. Me ne permbajtje maltodekstrinen (kompleks karbohidratesh) qe vepron si nje suplement energjie.  Lehtesisht e tretshme, pa gluten, pa sheqerna te shtuar dhe pa soje.

Zevendesues shume i mire i qumeshtit te nenes. Permban te gjithe elementet ushqyes dhe vitaminat e nevojshme per bebet gjate 6 muajve te pare te jetes. Nuk permban yndyrna te demshme dhe çertifikuar nga Demeter.

Karbohidrati i vetem ne permbajtje eshte Laktoza.

Qumeshti i perdorur vjen nga lope te rritura ne fermat biodinamike Demeter.

Pergatitet ne pak minuta. Ne qumeshtin formule shtohet uje i valuar dhe tundet.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by