Bioscalin Oil Shampo Fortificante

0 Orders
#Bioscalin 004
In stock
1,248L

Description

Përshkrimi
Formulim i krijuar për të mbrojtur flokët nga faktorët dëmtues si: smogu, detergjentët, rrezet UV etj.
Përmban:
-Kompleksin ChronoBiogenina, e cila rrit jetëgjatësinë e flokëve;
-PG3A me efekt qetësues të irritimeve dhe hidratues;
-Glycerderm i cili qetëson skuqjen dhe irritimin e skalpit.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Pa parabene.
Pa SLES dhe pa SLS.

Përdorimi
Aplikohet në flokë të njomë, lihet të veprojë për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit
Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Di-PPG-2 Myreth-10 Adipate, Disodium Cocoamphodiacetate, Ammonium Lauryl Sulfate, Laureth-3, Parfum, Panthenol, Polyglyceryl-3 Azelaiate Oligomers, Ammonium Glycyrrhizate, Dipotassium Glycyrrhizate, Rutin, Zeaxanthin, Citric Acid, Dimethicone PEG-7 Isostearate, Hydroxyprpyltrimonium Hydrloyzed Corn Starch, PEG-8 Caprylic/Capric Glycerides, Potassium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Sodium Hydroxymethylglycinate, Polyquaternium-10, Laureth-2, Tetrasodium EDTA, BHA, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum.

Brand

Bioscalin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioscalin Oil Shampo Fortificante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by