Bioscalin Oil Shampoo Sebo Equilibrante

0 Orders
#Bioscalin 003
In stock
1,248L

Description

Përshkrimi
Formulim, i krijuar për flokë tepër të yndyrshëm.
Prania e ekstrakteve të bimës ajuga repens rregullon prodhimin e yndyrës dhe mbron flokët nga faktorët e jashtëm dëmtues.
PG3A dhe Glyciderm rigjenerojnë barrierën hidrolipidike dhe pakësojnë irritimet.
Testuar dermatologjikisht.
Pa parabene.
Pa SLES dhe pa SLS.

Përdorimi
Aplikohet shampoja në flokë të njomë, lihet të veprojë për disa minuta. Shpëlahet me ujë të bollshëm.
Rekomandohet të përdoret dy ose tre herë në javë.

Përbërësit
Aqua,dsodium laureth
sulfosuccinate,DII-PPG-2 myreth-10 adpate,diisodium cocoamphodiacetate,ammonium lauryl sulfate,laureth-3 azelaic acid/polyglyceryl-3 copolymer,ammonium glycyrrhizate,dipotassium glycyrrhizate,ajuga reptans leaf extract,panthenol,ciitric acid,dimethicone PEG-7 isostearate,hydroxypropyltrimonium hydrolyzed corn starch,PEG-8 caprylic(capric glycerides,PG-120 methyl glucose diolate,PPEG-90 glyceryl isostearate,sodiium hydroxymethylglycinate,polyquaternium-10,laureth-2,tetrasodium EDTA,BHA,maltodextrin,parfum.

Brand

Bioscalin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioscalin Oil Shampoo Sebo Equilibrante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by