Bioscalin Signal Revolution Shampoo

0 Orders
#Bioscalin 001
In stock
2,500L 2,250L

Description

Bioscalin Signal Revolution Shampoo

Rinforzante Ridensifiante

Shampo për flokë të dobët dhe që bien.

200 ml

  • Produkt inovativ, formuluar për të pakësuar rënien e flokëve dhe për t’i forcuar ata.
  • Që me aplikimet e para flokët do të jenë më të fortë dhe me më shumë volum. Kjo vjen si pasojë e pranisë në këtë shampo të kompleksit S-R.
    Kompleksi Scalp-Care bën të mundur pastrimin e skalpit pa e irrituar atë, kurse pantenoli i zbut flokët, i bën me më shumë volum dhe u jep shkëlqim.
  • Testuar dermatologjikisht.
  • Pa parabene.
  • Pa SLS dhe pa SLES.

Përdorimi:
Aplikohet në flokë të njomë, lihet të veprojë për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit:
Aqua, disodium laurethsulfosuccinate, DI-PPG-2 myreth-10 adipate,disodium cocoamphodiacetate, ammonium lauryl sulfate, PEG-120 methyl glucose dioleate, pentamethylcyclopent-3-ene- butanol, betaine,inositol, xylitol, panthenol, saccharide isomerate, azelaic acid/polyglyceryl-3 copolymer, ammonium glycyrrhizate, dipotassium glycyrrhizate, citric acid, dimethicone PEG-7 isostearate, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed.

Brand

Bioscalin

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Formulimi

Sasia

200 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioscalin Signal Revolution Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by