Bioscalin Trico Age Balsamo Rinforzante Anti-Eta 45+

0 Orders
#Bioscalin 016
In stock
1,496L

Description

Përshkrimi
Balsam i formuluar posaçërisht për flokë, të cilët me kalimin e viteve bëhen më të dobët, më të thatë dhe pa jetë.
Përmban BioEquolon, kompleks që formohet nga ekstraktet e bimës ajuga repens dhe fermentimi i sojës, me funksion kundërshtimin e proçesit të rënies së flokëve.
Me komplekset Biogenina dhe Colorcare në përmbajtje, që forcojnë flokët, u japin shkëlqim dhe ruajnë ngjyrën.
Pas disa aplikimesh flokët do jenë me më shumë shkëlqim, më të butë dhe do krihen me lehtësi.
Pa parabene.
I testuar dermatologjikisht.
I testuar për alergji.

Përdorimi
Aplikohet pas me shampo në flokë të njomë.
Lihet 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Esters, Calcium Panthothenate, Lactobacillus/Soymilk ferment Filtrate, Ajuga Reptans Leaf Extract, Biotin, Potassium Octatienoate, Methylspermidine, Ceramide NP, Ceramide AP, Cholesterol, Phytosphingosine, Ceramide EOP, Phenoxyethanol, Behentrium Chloride, Amodimethicone, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, Isopropyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Trideceth-10, Maltodextrin, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Parfum.

Brand

Bioscalin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioscalin Trico Age Balsamo Rinforzante Anti-Eta 45+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by