Biotin 5,000 mcg Vegan Capsules

0 Orders
#Now 024
In stock
1,470L

Description

Biotin 5,000 mcg Vegan Capsules

Biotine 5000 mcg e cila ndihmon ne metabolizmin aminoacid dhe sistemin imunitar.

Pershkrimi:

Suport i metabolizmit amino acid .

Përmirëson sistemin imunitar.

Biotina është një vitaminë e tretshme në ujë e nevojshme për rritjen dhe funksionimin normal të trupit.

Biotina është një element kyc në rregullimin e glukogjenezës, sintezës së acideve yndyrore dhe metabolizmit të disa aminoacideve.

Përvec rolit të saj në prodhimin e energjisë Biotina rrit dhe sintezën e disa proteinave.

Si përfundim Biotina përmirëson sistemin imunitar dhe luan një rol kritik në shëndetin e lëkurës dhe rritjen e flokut.

Përdorimi:

1 kapsulë në ditë gjate nje vakti.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja:

Biotinë                                                     5 mg (5,000 mcg)

Perberes te tjere:

Pluhur orizi, Celulozë (kapsulë) Stearat Magnezi (origjinë bimore) dhe Silicë.

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biotin 5,000 mcg Vegan Capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by