Biphasic Remover

0 Orders
#
In stock
3,080L

Description

Biphasic Remover

150ml

Pastrues grimi dyfazor për fytyrën, sytë dhe buzët. Mund të përdoret gjithashtu për heqjen e make-upit të qëndrueshëm dhe të papërshkueshëm nga uji. E pasuruar me ekstrakt Panthenol dhe Vitaminë PP, forcon qerpikët dhe përmirëson elasticitetin e zonës së konturit të syve.

Përdorimi: shkundni tretësirën derisa të dy fazat të përzihen plotësisht. Derdhni një sasi të përshtatshme në një jastëk pambuku dhe fshijeni butësisht mbi fytyrë, sy dhe buzë.

Angazhimi ynë për një të ardhme të qëndrueshme:

ky produkt është i paketuar me materiale të riciklueshme. Na ndihmoni të zvogëlojmë ndikimin në mjedis: kur produkti të ketë mbaruar, ricikloni çdo pjesë të paketimit pasi jeni pastruar siç duhet.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by