BISKOTE 6m+ 60GR

0 Orders
#Plasmon 004
In stock
89L

Description

BISKOTE 6m+ 60GR

Receta ekskluzive e Biskotave Plasmonike, me kalcium, hekur dhe vitamina të zgjedhura, është krijuar me kujdes për të shoqëruar foshnjën tuaj gjatë rritjes, e rekomanduar nga muaji i 6-të.

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, , ,

Kategoria

Ushqime

Formulimi

Open chat
Powered by