Biskote 6m+ 720 gr

0 Orders
#Plasmon 005
In stock
850L

Description

Biskote 6m+ 720 gr

Receta ekskluzive e Biskotës Plasmonike, me kalcium, vitamina B të zgjedhura dhe hekur që kontribuon në zhvillimin normal të njohjes dhe sistemin imunitar.

Gjithmonë i vëmendshëm ndaj nevojave ushqyese të foshnjës tuaj, Plasmon ofron një përqafim të ëmbël me një shije të paimitueshme të dashur nga nënat dhe baballarët.

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, , ,

Kategoria

Ushqime

Formulimi

Open chat
Powered by